Шкіра в зоні шиї вважається найбільш вразливою. Розповідаємо, що робити, щоб не думати про зморшки в цій області якомога довше.

1. Починайте догляд якомога раніше

Шия і руки здатні видати вік в першу чергу. Все просто: шкіра тут більш тонка і ніжна, має мало сальних залоз, а, отже, в’ялість і зморшки з’являються тут набагато швидше. Додайте до цього ще й те, що шкіра в області шиї обділена меланоцитами – ці клітини захищають від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, тому шкіра шиї дуже сильно страждає від фотостаріння (сподіваємося, ви згадайте це, перебуваючи на пляжі).

2. Використовуйте спеціальні засоби

Через особливості будови шкіри шиї і тому, що ця область постійно піддається впливу зовнішніх факторів, необхідний більш інтенсивний, але в той же час, делікатний догляд. Звичайно, практично будь-який крем, масло, маску, сироватку для догляду за шкірою обличчя можна використовувати і для області шиї. Це краще, ніж нічого. Але для корекції зморшок і ліфтинг ефекту можна підключити і більш важку артилерію у вигляді спеціальних засобів.

3. Слідкуйте за тим, як наносите б’юті-продукт.

Все, що ви наносите на цю зону, потрібно робити висхідними рухами (простіше кажучи – від низу до верху), уникаючи занадто швидких і інтенсивних рухів. Наносити б’юті-продукти і робити масаж слід плавними розгладжують рухами від центру до периферії.

4. Не обмежуйте свій відхід

Для зони шиї і декольте можна і потрібно використовувати ті ж процедури, що і для шкіри обличчя: це базовий догляд, пілінги, масаж, маски. Все це допомагає продовжувати і зберігати привабливість шкіри. До слова, не варто забувати і про очищення, особливо, якщо ви наносите на цю зону тональний крем або коригувальну пудру.

5. Замініть подушку

Зморшки в області шиї можуть утворюватися не тільки з-за надлишку сонця або неправильного догляду. Багато любителів спати на високих подушках відзначають, що їх шкіра в цій області більш в’яла і зморшкувата. Кращий варіант в цьому випадку – купити ортопедичну подушку і спати тільки на ній, позбувшись від поганої звички – не мине й кількох місяців, як ви побачите, що зморшки розгладжуються.

Поділитися в соцмережах