☑️ Моє улюблене 😍 Негарно ходити з сосками на загальний огляд, тому бюстгальтер і потрібен. Ну і для спокушання чоловіків.

Правильно, суспільство ж не знає, що добре підібраний бюстгальтер полегшить життя мільйонам жінок, позбавить їх від болю в спині, плечах. Постава виправиться, силует стане більш струнким.

☑️Для великих грудей підійде тільки Мінімайзер.

Раніше я часто чула таке від стилістів, і це засмучувало мене ще більше. За своєю задумом Мінімайзер повинен візуально зменшити груди, але в реальності чашка Мінімайзер розплющує груди, від цього вона візуально стає ширше, що робить фігуру жінки важкою. Думаю, ніхто не хоче мати замість високої красивих грудей два величезних розплющених коржа.

☑️Мені потрібна щільна чашка, тільки вона утримає мою великі груди.

Це те, що говорять всі жінки, які носять неправильний розмір. Так, щільна формована чашка створює відчуття підтримки, але частіше за все через неправильне розміру Ви отримуєте не підтримку, а дискредитацію грудей. Тобто неправильна форма і маленький розмір деформують Вашу груди. ⠀

☑️Я хочу зробити операцію по зменшенню / збільшення грудей. Я хочу носити красиву білизну.

Хто сказав, що на велику / маленькі груди немає красивої білизни? Воно є, і його багато. Ваша проблема не в Ваших грудей, а в обмеженому асортименті магазинів, куди Ви приходите за білизною. Зверніться до професійного брафіттеру, він допоможе Вам з правильним розміром, і Ви відкриєте світ красивого білизни на свою велику груди. Може операцію і перехочеться робити? 😉 ⠀

☑️Я зараз годую грудьми ось коли закінчу годувати обов’язково до Вас звернуся.

У період гормональних змін груди як ніколи має потребу в гарній підтримці. Правильно підібраний бюстгальтер здатний зберегти молодість і красу Ваших грудей.

☑️Для маленьких грудей підбір не потрібний.

Складно уявити, але навіть для маленьких грудей важлива підтримка і красива форма. Силу тяжіння Землі не скасовує наявність грудей невеликого розміру.

☑️Все бюстгальтери незручні. Кістки – взагалі знаряддя тортур.

Просто Ви ніколи не були в руках професіонала і не знаєте, що таке носити добре підібраний бюстгальтер.

Поділитися в соцмережах